Додади коментар

Нотес со ластик 96 стр

Нотес со ластик 96 стр

250,00 ден.
Шифра на производ: 2Д41198

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Tesoro Glitter Rubber Notebook во одлични дизајни. Идеален за подобра организација и непосредна нотација на дневните мисли и многу повеќе. Погоден за секој момент и секој вкус, но и за опции за подароци кои ќе импресионираат. Димензии: 14x20 cm. Број на листови: 96.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места