Додади коментар

Темперна боја зелена 500МЛ.

Темперна боја зелена 500МЛ.

180,00 ден.
Шифра на производ: 2Д646811

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Темпера 500мл во зелена боја идеални за прекрасни слики! Бескрајни часови забава и креативна работа со сигурни бои за боење. Бренд: The littlies. Количина: 500мл. Темпера Боја: зелена. Брзо сушење, нетоксично, лесно се мијат од рацете и облеката. Растворете со вода, измешајте и добијте мазна текстура по сушењето. Во безбедно пластично шише со прилагодлив проток.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

820,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

620,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места