Додади коментар

Острилка и гума Avocado

Острилка и гума Avocado

84,00 ден.
Шифра на производ: 2Д646821

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Острилка и гума од Avocado во 2 бои е уникатен разигран предлог на училишен додаток кој се вклопува во секој случај и ќе го воодушеви секој ученик на училиште! Бренд: The Littlies. Комбинација на гума и острилка 2 во 1. Садот ги држи остатоците внатре.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

55,00 ден.
Во кошничка

84,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места