Додади коментар

Светки во боја

Светки во боја

190,00 ден.
Шифра на производ: 2Д646025

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Светки, 50гр во 6 бои ќе украсат и ќе им дадат посебен сјај на детските изработки и конструкции. Бренд: The littlies. Во 6 интензивни блескави бои Шејкер за сол во секое пакување за поголема прецизност и леснотија на користење. Нетоксичен. Избегнувајте контакт со лице или очи. Серијата littlies е идеален избор за Glitter Gold Dusts кои ќе го воодушеват и украсуваат со светкави бои секој посебен занает и конструкција.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

45,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места