Мини за технички молив 0,5

Додади коментар

Мини за технички молив 0,5

Мини за технички молив 0,5

90,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ40524

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Миници од 0,5 mm Ø. Тврдост на HB графит. Нуди цртање на фини линии.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
Во кошничка

25,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места