Додади коментар

Фломастери

Фломастери

25,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ80480

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Фломастер со фини врвови SWAY 0,4 mm. Врв од влакна со метална потпора. Тело со иста боја како мастилото (на база на вода). SWAY дизајн со ергономска тркалезна форма. Капачето може да се закачи на крајот на пенкалото. Достапни се 10 бои: жолта, портокалова, црвена, розова, виолетова, сина, светло сина, зелена, светло зелена и црна.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

265,00 ден.
Во кошничка

245,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места