Додади коментар

Kалкулатор со функции

Kалкулатор со функции

950,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ40924

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Голем калкулатор со 14 цифри. 3 мемориски клучеви, пресметка на маржи, кумулативна меморија на резултатите од операциите, даночна функција. Двојно напојување: соларна ќелија и батерија од 1,5 V. Димензии на калкулаторот: 18,5 x 14 x 2 cm. Метален финиш.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

480,00 ден.
Во кошничка

320,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места