Додади коментар

Коректор лента

Коректор лента

75,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ01240

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

" Цилиндрична лента за корекција. Брзо, чисто и прецизно. Корекции на сите видови хартија, не остава траги на фотокопии или факс. 5 mm широк x 6 m должина. Погоден за леваци поради врвот на ротација од 360º. Различни бои: бела, тегет, зелена и розова. "

Останати производи од оваа група

Во кошничка

63,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

58,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места