Додади коментар

Глина, светкава

Глина, светкава

250,00 ден.
Шифра на производ: 2У52016

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Супер лесно, еластично и податливо тесто за моделирање со блескав ефект. Се суши во воздухот. Совршен за украсување на вашите предмети. Брилијантни и мешани бои. Без глутен.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

750,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

600,00 ден.
510,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места