Гел за уморни и темни кругови под очите *** АЛОЕ ВЕРА

Додади коментар

Гел за уморни и темни кругови под очите *** АЛОЕ ВЕРА

Гел за уморни и темни кругови под очите *** АЛОЕ ВЕРА

450,00 ден.
Шифра на производ: 2А3987

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Маска - течен гел со вреќички за очи со алое вера, навлажнувачки и негувачки. Ги ревитализира, смирува кесите и делува против знаците на стареење околу очите. * Совет: чувајте го во фрижидер за дополнителна свежина или кога очите ви се многу отечени. Начин на употреба: Отворете ја теглата и извадете ја заштитната фолија за да ги извадите влошките. Користете мала шпатула за да го отстраните фластерот. Нанесете го на чиста кожа под пределот околу очите. Направете го истото и со другото око. Добро затворете ја теглата. Уживајте во 20 минути смиреност додека ги држите фластерите на лицето. Отстранете ги лепенките. Нежно масирајте ги остатоците од гелот. Препорачана употреба: двапати неделно

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1600,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

800,00 ден.
Во кошничка

600,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места