Додади коментар

Бебе подлога за играње

Бебе подлога за играње

1100,00 ден.
Шифра на производ: 2Ф58451

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

* Големина на душек: 63cm X 78cm * Симпатичниот тепих за играње со бебиња го поддржува развојот на визуелните вештини на вашето бебе со живи бои и шари со висок контраст. * Благодарение на практичната функција за преклопување, каде и да го однесете тепихот за играње, вашето бебе се чувствува удобно и безбедно како да е во својот дом. * Вашето бебе може да лежи и да си игра на тепих, да се забавува лежејќи на стомак и ќе има пријатни моменти со глодалки, штракалки и животински фигури.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

80,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места