Бебе подлога со колички Funny Wheels

Додади коментар

Бебе подлога со колички Funny Wheels

Бебе подлога со колички Funny Wheels

630,00 ден.
Шифра на производ: 2Ф59083

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Пакет вклучува - 2 парчиња од 12,50 x 10,00 x 8,50 cm пластично големо тркало ZIPIR автомобил - 1 x 100 x 70 cm Traffic Play мат - 1 Картонска рампа - 5-6 парчиња (просечно) пластично стапало за сообраќаен знак - 10-12 (просечни) картонски сообраќајни знаци Димензии на кутијата: 36 x 26 x 10 cm Возраст: 3+

Останати производи од оваа група

Во кошничка

550,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

850,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места