Боб и тропското овошје

Додади коментар

Боб и тропското овошје

Боб и тропското овошје

145,00 ден.
Шифра на производ: 9100970

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Кога господинот Бизли изјавил дека сака да одгледува ананаси во Долината на сончогледите, тракторот Тревис се понудил да му помигне. Но, нештата тргнале наопаку и Тревис и Спад направиле голем неред! Но, изминале неколку месеци додека ананасите не пораснале ...ама што се случувало измеѓу откријте сами!

Останати производи од оваа група

Во кошничка

240,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места