Додади коментар

Глобус политички 15СМ.

Глобус политички 15СМ.

350,00 ден.
315,00 ден.
Шифра на производ: 2Т42152

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Политички глобус. Ø 15. Се ротира лево и десно.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

3500,00 ден.
Во кошничка

990,00 ден.
891,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
1170,00 ден.
Во кошничка

900,00 ден.
810,00 ден.
Во кошничка

990,00 ден.
891,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места