Глобус ротирачки физички 30СМ.

Додади коментар

Глобус ротирачки физички 30СМ.

Глобус ротирачки физички 30СМ.

1800,00 ден.
1620,00 ден.
Шифра на производ: 2Т41305

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Физички глобус кој може да се ротира во сите правци. Ø 30.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

990,00 ден.
891,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.
675,00 ден.
Во кошничка

900,00 ден.
810,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
315,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.
675,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места