Глобус ротирачки политички 30СМ.

Додади коментар

Глобус ротирачки политички 30СМ.

Глобус ротирачки политички 30СМ.

1800,00 ден.
1620,00 ден.
Шифра на производ: 2Т42305

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Политички глобус кој може да се ротира во сите правци. Ø 30.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

750,00 ден.
675,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.
675,00 ден.
Во кошничка

900,00 ден.
810,00 ден.
Во кошничка

1800,00 ден.
1620,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
315,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места