Додади коментар

Куфер голем син

Куфер голем син

6500,00 ден.
Шифра на производ: 2Г12254703

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Цврст кабински куфер со 4 повеќенасочни двојни тркала. Супер лесен и погоден како рачен багаж. Направено од ABS. Неговата внатрешност е составена од висококвалитетна постава со сепаратор и џеб. Комбинирана брава. Димензии: 76x53x29 cm. Тежина: 4 kg. Капацитет: 103 L.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

5500,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

5500,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места