Мoja Мода – цветна колекција

Додади коментар

Мoja Мода – цветна колекција

Мoja Мода – цветна колекција

240,00 ден.
Шифра на производ: 7500073

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Дизајнирај своја колекција! Избери дезен, потоа стави го шаблонот врз него и нацртај ја облеката што ја сакаш. Отсечи ја и залепи ја на твојот омилен модел. Можеш да ги обоиш моделите и да им додадеш лепенки за да создадеш твоја сопствена ЦВЕТНА КОЛЕКЦИЈА! 2 страници со ШАБЛОНИ 12 страници со ДЕЗЕНИ 1 страница со ЛЕПЕНКИ

Повез

Мек повез

Број на страници

36

Останати производи од оваа група

Во кошничка

195,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

175,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места