Табла за пишување, двострана 49*41СМ.

Додади коментар

Табла за пишување, двострана 49*41СМ.

Табла за пишување, двострана 49*41СМ.

1400,00 ден.
Шифра на производ: 2НС1722

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Сетот содржи: 2 табли, креди, 6 боички, 4 фломастери, бришач, 20 листови А4, кутија за оставање на четки, држачи што се вадат за пенкала, кутија за чување пенкало - Возраст: 3+ години. Не е токсично. Димензии: 49 x 7 x 41 cm.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
127,00 ден.
Во кошничка

2000,00 ден.
Во кошничка

1490,00 ден.
1266,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

2000,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места