I година - СПОРТ И СПОРТСКИ АКТИВНОСТИ на турски јазик

Додади коментар

I година - СПОРТ И СПОРТСКИ АКТИВНОСТИ на турски јазик

I година - СПОРТ И СПОРТСКИ АКТИВНОСТИ на турски јазик

818,00 ден.
Шифра на производ: 143139

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Учебник по спорт и спортски активности за прва година на турски јазик.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

480,00 ден.
Во кошничка

713,00 ден.
Во кошничка

818,00 ден.
Во кошничка

586,00 ден.
Во кошничка

968,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места