Додади коментар

10 Sounds Tabbed

10 Sounds Tabbed

600,00 ден.
480,00 ден.
Шифра на производ: 7104586

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

ОО-ОО! Р'ЧЕЊЕ! ХИС! Дознајте сè за животните во џунглата во оваа звучна книга исполнета со факти. Со 10 животински звуци и лесни табови за употреба, оваа книга е совршен начин за истражување на животот во џунглата.

Производител

Игло

Останати производи од оваа група

Во кошничка

200,00 ден.
160,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
520,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
160,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
360,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места