Trend Box Sets Children 2 Make Your Own Dragon Poo

Додади коментар

Trend Box Sets Children 2 Make Your Own Dragon Poo

Trend Box Sets Children 2 Make Your Own Dragon Poo

650,00 ден.
552,00 ден.
Шифра на производ: 7681283

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Шлајм, каки и змејови се светски трендови. Направете го вашиот сопствен змеј кој вклучува ЧЕТИРИ саксиички со меки лигите за правење каки.

Производител

Игло

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1100,00 ден.
935,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.
Во кошничка

990,00 ден.
693,00 ден.
Во кошничка

990,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места