Додади коментар

Паричник

Паричник

850,00 ден.
Шифра на производ: 2Н48344

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Паричникот изработен од материјал од вештачка кожа што може да се пере, го прикажува слаткиот ирвас Јонте кој среќно седи на снегот. Паричникот во дизајнот Winter Friends е опремен со преграда за монети и банкноти и има сјаен златен затворач за патент. Задниот дел се одликува со метален отпечаток од снегулка на сите страни. Паричникот од колекцијата Winter Friends е дел од NICI Green, одржливиот свет на производи од NICI. Сите производи на NICI Green се направени речиси исклучиво од рециклирани материјали, главно од ПЕТ шишиња.

Производител

Ници

Останати производи од оваа група

Во кошничка

900,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

610,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места