Додади коментар

Држач за фотографија

Држач за фотографија

450,00 ден.
315,00 ден.
Шифра на производ: 2Н48361

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Тоа е толку слатко! Ноши, пингвинот кој седи на снежна планина како фигура од полирезин презентира фотографии, картички за маса или белешки со помош на клип направен од висококвалитетен метал. Волшебна идеја за подарок за млади и стари!

Производител

Ници

Останати производи од оваа група

Во кошничка

850,00 ден.
722,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
133,00 ден.
Во кошничка

550,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
595,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
455,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места