Додади коментар

Шоља 410 МЛ. Ирвас

Шоља 410 МЛ. Ирвас

490,00 ден.
Шифра на производ: 2Н48366

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Висококвалитетната порцеланска шоља во зимски дизајн ја содржи урнебесната снежна забава на ирвасите, зајакот, пингвинот и птицата Winter Friends и ќе предизвика насмевка на вашето лице веќе во раните утрински часови. Шољата има капацитет од 410 ml и сака топла бања во машина за миење садови.

Производител

Ници

Останати производи од оваа група

Во кошничка

550,00 ден.
Во кошничка

600,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

460,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места