Едикативен сет за механика, формула

Додади коментар

Едикативен сет за механика, формула

Едикативен сет за механика, формула

2800,00 ден.
Шифра на производ: 2К80132

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Побрзајте во светот на Формула 1 со овој неверојатен едукативен сет! 20 модели на тркачки автомобили можат да бидат изградени од повеќе од 350 заменливи компоненти. Направете Формула 1 со функционален волан, прилагодлив заден спојлер и задни тркала што може да се управуваат преку диференцијална опрема, а исто така и картинг, супер баги и многу други модели. Прирачникот му помага на вашето дете низ чекорите за склопување на компонентите и го води додека ги открива тајните на механиката и инженерството.

Производител

Clementoni

Останати производи од оваа група

Во кошничка

3300,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
1040,00 ден.
Во кошничка

4200,00 ден.
Во кошничка

900,00 ден.
720,00 ден.
Во кошничка

1250,00 ден.
1000,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места