Додади коментар

Чанта-ранче женска

Чанта-ранче женска

2900,00 ден.
2320,00 ден.
Шифра на производ: 2Г600240

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Ранец со модерен дизајн со необична, квадратна форма, со засилена рачка. Изработено од синтетичка кожа, пудра розова боја. На предната страна има посебна преграда која е затворена со патент. Во главната внатрешна преграда од задната страна има џеб кој се затвора со патент, а на предната страна два мали џебови идеални за чување телефони и клучеви. На задната страна на чантата има дополнителен пократок џеб со патент. Димензии: 30x34x9cm

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1990,00 ден.
1592,00 ден.
Во кошничка

7400,00 ден.
5920,00 ден.
Во кошничка

2800,00 ден.
2240,00 ден.
Во кошничка

1990,00 ден.
1592,00 ден.
Во кошничка

2500,00 ден.
1750,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места