Додади коментар

Чанта-ранче женска

Чанта-ранче женска

2800,00 ден.
Шифра на производ: 2Г543447

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Ташната ранче Blur од вештачка кожа има заден отвор. Ракувајте со карабина за да можете да го закачите и да избегнете кражба. Има обложена внатрешност. Димензии 33x45x6 см

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1990,00 ден.
Во кошничка

2250,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

2600,00 ден.
Во кошничка

2600,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места