Додади коментар

Ташна женска, Central

Ташна женска, Central

2250,00 ден.
1800,00 ден.
Шифра на производ: 2Г600611

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Водоотпорна полиестерска торба. Достапна во две бои. Направено со материјали без ПВЦ. Димензии: 30x20x9 cm. *Габол има нова боја од оваа чанта но Љупчо рече остануваат под иста шифра и двете бои, па има промена во текст и назив а и треба да се додаде новата боја

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

2800,00 ден.
2240,00 ден.
Во кошничка

2600,00 ден.
2080,00 ден.
Во кошничка

2500,00 ден.
1750,00 ден.
Во кошничка

2600,00 ден.
2080,00 ден.
Во кошничка

2600,00 ден.
2080,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места