Додади коментар

Чанта-ранче женска

Чанта-ранче женска

2900,00 ден.
2320,00 ден.
Шифра на производ: 2Г600445

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Чанта ранец со заден отвор. Изработен со светло сива синтетичка кожа и цртеж. Вклучува сигурносен ремен за рамо. Со него можете да го закачите ременчето за да спречите кражба. Димензии: 26x33x9 cm.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

2800,00 ден.
2240,00 ден.
Во кошничка

2250,00 ден.
1800,00 ден.
Во кошничка

3800,00 ден.
3040,00 ден.
Во кошничка

2500,00 ден.
2000,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места