Додади коментар

Куфер Pilot

Куфер Pilot

7000,00 ден.
Шифра на производ: 2Г40431201

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Габол куфер со тркала кој може да се носи и како ранец, со заштитна постава за тркала. Преграда за лаптоп од 15,6 инчи. Со транспортен систем на 2 тркала. Целосно обложена внатре. Поставен материјал за да се обезбеди поголема сигурност при транспортот. Висина на рачката: 100 см. Димензии: 34x46x18 см.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
Во кошничка

4500,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места