Ранец кабински, син Week Eco

Додади коментар

Ранец кабински, син Week Eco

Ранец кабински, син Week Eco

2950,00 ден.
Шифра на производ: 2Г12230203

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Мек, лесен ранец направен од рециклиран материјал, со капацитет до 35 L. Материјалот за производство е рециклиран PET, а неговата внатрешност е составена од висококвалитетна постава и преграда за лаптоп (17,3 "") со лесен пристап . Има големина погодна за кабината и структурата на неговите материјали го прави лесен по тежина, совршен за мобилност. Димензии: 35x50x20 см.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

990,00 ден.
Во кошничка

1200,00 ден.
Во кошничка

4300,00 ден.
Во кошничка

2600,00 ден.
Во кошничка

3800,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места