Торба кабинска, црвена Week Eco

Додади коментар

Торба кабинска, црвена Week Eco

Торба кабинска, црвена Week Eco

1900,00 ден.
Шифра на производ: 2Г12231008

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Патничка торба направена од рециклиран пластичен материјал. Се прикачува на куфер за лесен транспорт. Обложена внатрешност со неколку џебови. Димензии: 50x35x23 см.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

3800,00 ден.
Во кошничка

520,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

3500,00 ден.
Во кошничка

1500,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места