Додади коментар

Ранец Forward

Ранец Forward

2500,00 ден.
Шифра на производ: 2Г411754

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Материјал од рециклиран полиестер. Максимална големина на лаптоп 14 инчи. Внатрешна постава. USB порта за полнење. Појас за прицврстување и прилагодување на ниво на градите. Внатрешна организација. Назад обложен со полиестер. Водоотпорен. Димензии 31 x 42 x 14 cm.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

3300,00 ден.
Во кошничка

4800,00 ден.
Во кошничка

3600,00 ден.
Во кошничка

4800,00 ден.
Во кошничка

1990,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места