Додади коментар

Ранец Network

Ранец Network

2900,00 ден.
Шифра на производ: 2Г412250

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Ранец за лаптоп од 12,5 инчи.Најлонска мрежа и сина синтетичка кожа, водоотпорна. Внатрешноста на ранецот е обложена, со преграда за лаптоп и организатор. Направено од пластичен материјал без ПВЦ. Димензии: 27x34x8 cm. Волумен: 6,6 L."

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

4000,00 ден.
Во кошничка

2250,00 ден.
Во кошничка

4000,00 ден.
Во кошничка

3300,00 ден.
Во кошничка

4800,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места