Додади коментар

Ранец Intro

Ранец Intro

4000,00 ден.
Шифра на производ: 2Г412855

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Ранец за лаптоп од 15,6'' со 2 прегради. Направено со материјал од рециклирана и водоотпорна пластика. Лизгачите на патентите се закачени заедно за поголема сигурност. Внатрешност со преграда за лаптоп и организатор. Димензии: 43x31x12 cm. Капацитет од 14 литри.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

2250,00 ден.
Во кошничка

4990,00 ден.
Во кошничка

3300,00 ден.
Во кошничка

4800,00 ден.
Во кошничка

2500,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места