Додади коментар

Ранец Division

Ранец Division

2100,00 ден.
Шифра на производ: 2Г413050

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Ранец за 15,6'' лаптоп Division. Чантата е изработена од цврст полиестер. Чантата има главна преграда со патент на врвот, главната преграда содржи преграда за лаптоп 15,6 инчи. Чантата има и преден џеб со патент. Можете да ја носите со рачката и прилагодливите ремени за рамо. Прерамките на рамо и грбот се обложени, што го прави ранецот удобен за носење. Големината на чантата е 29 x 42 x 6 cm.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

3300,00 ден.
Во кошничка

4800,00 ден.
Во кошничка

4990,00 ден.
Во кошничка

3600,00 ден.
Во кошничка

3300,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места