Додади коментар

Ранец Division

Ранец Division

2250,00 ден.
Шифра на производ: 2Г413055

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Елегантната форма, моќната црна боја и минимализмот се видливи на прв поглед. Чантата има обложена задна страна и прерамки за рамо, кои може да се прилагодат на посакувана должина. Можете да ја носите чантата и за рачката доколку сакате да ја носите во рака. Чантата има една главна преграда и преден џеб, двата со патент. Во главната преграда, веднаш до пространата преграда, има преграда за лаптоп од 15,6 инчи. Во предната преграда има четири петелки за пенкало и еден џеб за лизгање покрај самата преграда. Димензии: 41х30х12 см.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

3300,00 ден.
Во кошничка

4800,00 ден.
Во кошничка

1700,00 ден.
Во кошничка

3600,00 ден.
Во кошничка

2600,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места