Додади коментар

Чанта-ранче женска

Чанта-ранче женска

2600,00 ден.
2080,00 ден.
Шифра на производ: 2Г600347

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Чанта за рамо изработена од рециклиран најлон, водоотпорна, без ПВЦ пластика, сина боја. Вклучува сигурносен ремен за рамо. Со него можете да го закачите ремчето за да спречите кражба. Димензии: 24x19x9 cm.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

2500,00 ден.
1750,00 ден.
Во кошничка

3800,00 ден.
3040,00 ден.
Во кошничка

870,00 ден.
696,00 ден.
Во кошничка

1990,00 ден.
1592,00 ден.
Во кошничка

2600,00 ден.
2080,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места