Додади коментар

Рамка за слика LOVE 10x13 cm

Рамка за слика LOVE 10x13 cm

450,00 ден.
Шифра на производ: 2Л48439

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Од палетата на украсни производи - дрвени цветни рамки со порака. Идеален подарок за семејството и пријателите со убав букет сушени цвеќиња, а топлата порака што ја носат ќе го разубави секој ден. Димензии: 25x20x2 cm."

Производител

Лесер

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1200,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

1100,00 ден.
Во кошничка

310,00 ден.
263,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
382,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места