Додади коментар

Ароматизер HAPPY BIRTHDAY

Ароматизер HAPPY BIRTHDAY

680,00 ден.
Шифра на производ: 2Л49382

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Ароматизер од колекцијата „Среќен роденден“ - совршени подароци за овој голем ден, украсени со прекрасни арт-деко детали. Мирисните елементи се одлични за создавање на најрелаксирачка атмосфера дома, исполнувајќи ја просторијата со слатки мириси. Димензии: 7x7x25 cm"

Производител

Лесер

Останати производи од оваа група

Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

990,00 ден.
Во кошничка

280,00 ден.
Во кошничка

950,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места