Додади коментар

Ароматизер LOVE YOU MUM 200ml

Ароматизер LOVE YOU MUM 200ml

900,00 ден.
Шифра на производ: 2Л49651

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Ароматизер, дифузер Палетата производи Love You Mum од уметникот Џенифер Роуз нуди неколку симпатични подароци украсени со пеперутки и цвеќиња. Со слоганот „Те сакам мамо“, ова искрено чувство ќе го разубави секој ден од годината, дури и облачните. Сите предмети се спакувани во кутија за подароци."

Производител

Лесер

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1700,00 ден.
Во кошничка

990,00 ден.
Во кошничка

680,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

680,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места