Сликовница Unicorn and Friends

Додади коментар

Сликовница Unicorn and Friends

Сликовница Unicorn and Friends

250,00 ден.
Шифра на производ: 7083621

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"На децата ќе им се допаднат размрданите очи во овие книги. • Едноставните приказни се совршени за деца од предучилишна возраст • Овие забавни книги помагаат да се развијат вештините за рано учење За деца од 0-5 години. 200mm x 200mm 10 страници / англиски јазик"

Производител

Игло

Останати производи од оваа група

Во кошничка

280,00 ден.
Во кошничка

370,00 ден.
Во кошничка

580,00 ден.
Во кошничка

165,00 ден.
Во кошничка

1100,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места