Сликовница со кукла за рака Shark,

Додади коментар

Сликовница со кукла за рака Shark,

Сликовница со кукла за рака Shark,

900,00 ден.
Шифра на производ: 7521271

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Книгата истовремено е и кукла за рака од мека ткаенина. • На децата ќе им се допаднат симпатичните животински ликови • Страниците со отвор овозможуваат рачна кукла да се појавува на секоја страница Оваа куклена книга ја раскажува приказната за Сем - тој е пријателски расположената ајкула од морето, но сите други риби се плашат од него! Како може да ги натера да му станат пријатели? 12 страници 255mm x 240mm / англиски јази"

Производител

Игло

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

370,00 ден.
Во кошничка

1100,00 ден.
Во кошничка

430,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места