Сликовница Glitter Globes Stars Bunny's First Space Mission

Додади коментар

Сликовница Glitter Globes Stars Bunny's First Space Mission

Сликовница Glitter Globes Stars Bunny's First Space Mission

570,00 ден.
Шифра на производ: 7034626

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Скокнете во ракетата заедно со вселенското зајаче Луна. Таа едвај чека да стане познат вселенски истражувач како мама и тато. Уатете се кон ѕвездите на мисија што нема да ја заборавите! Корицата има затворена проѕирна торбичка со светки за играње без неред. Оваа волшебна приказна е совршена за најмалите. За деца од 4-6 години. 24 страници 225mm x 225mm / англиски јазик"

Производител

Игло

Останати производи од оваа група

Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

165,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

370,00 ден.
Во кошничка

280,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места