Сликовница сензорна My First Colours

Додади коментар

Сликовница сензорна My First Colours

Сликовница сензорна My First Colours

460,00 ден.
Шифра на производ: 7054729

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Моите први бои е совршена книга за бебиња за воведување на боите на виножитото, вклучувајќи елементи на допир и чувство на секоја страница. За предшколска возраст. 12 страници 130mm x 130mm / англиски јазик"

Производител

Игло

Останати производи од оваа група

Во кошничка

320,00 ден.
Во кошничка

320,00 ден.
Во кошничка

305,00 ден.
Во кошничка

165,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места