Додади коментар

Едукативен сет, дино

Едукативен сет, дино

1600,00 ден.
1360,00 ден.
Шифра на производ: 2К19205

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Чудесниот универзум на Jurassic World 3 оживува со возбудливи авантури во патување назад во праисторијата! Две гипсени тули кои треба да се исечат со помош на чекан и длето за да можете да работите како вистински археолог и да ги оживеете скелетите на два диносауруси: Т-Рекс и Птеранодон! Скелетите на Т-Рекс и Птеранодон ве чекаат да ги соберете, да уживате во магично искуство со овие праисториски суштества! Игра која ги користи главните ликови од познатиот филм Jurassic World 3 за да ги запознае децата со палеонтологијата!

Производител

Clementoni

Останати производи од оваа група

Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
Во кошничка

800,00 ден.
680,00 ден.
Во кошничка

2350,00 ден.
1997,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места