Боенка со активности Crayola точка до точка

Додади коментар

Боенка со активности Crayola точка до точка

Боенка со активности Crayola точка до точка

180,00 ден.
Шифра на производ: 7269652

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Crayola Dot To Dot е супер забавна и лесна книга со многу страници за создавање прекрасни слики. Откако ќе го завршите цртежот, земете ги омилените боучки за боење за да ги оживеете цртежите. Од пеперутки, кучиња и птици, оваа фантастична книга е совршен мал подарок за децата. Мек повез и 28 страници. Димензии: 21.0 x 1.0 x 29.7 cm ISBN: 9780857269652"

Производител

Алигатор

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

570,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

480,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места