Боенка Crayola Save The Planet

Додади коментар

Боенка Crayola Save The Planet

Боенка Crayola Save The Planet

180,00 ден.
Шифра на производ: 7240222

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Боенката Crayola Save the Planet има 24 страници за забава со боење заедно со едукативна забава за спасување на планетата. Одличен начин за запознавање на малите деца со прашањата за животната средина, да ја поттикне надежта за зачувување, рециклирање и намалување на отпадот. димензии: 21.0 x 0.3 x 29.7 cm ISBN: 9781788240222"

Производител

Алигатор

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

440,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места