Сликовница Squeak The Lion

Додади коментар

Сликовница Squeak The Lion

Сликовница Squeak The Lion

500,00 ден.
Шифра на производ: 7264954

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Сликовница со тврд повез на англиски јазик. Squeak the Lion сака да биде исто како неговите постари браќа. Тој не сака да биде бебе. Одлична приказна за читањеза помали деца или самостојно читање за постари деца. ISBN: 9780857264954"

Производител

Алигатор

Останати производи од оваа група

Во кошничка

165,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

600,00 ден.
Во кошничка

280,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места